Frissítő kávé kollagénnel, zöld kávéval és ganodermával

2012. okt. 21.

Ügyvédjelölt állás

Nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező, neves magyar ügyvédi iroda professzionális, baráti hangulatú csapatába 1 éves szakmai tapasztalattal rendelkező ügyvédjelöltet keres.

Ügyvédjelölt (Ref. JS6496)

Feladatok:

Partnerek és ügyvédek munkájának szakmai támogatása
Szerződések, dokumentumok elkészítése, véleményezése (németül, angolul, magyarul)
Elvárások:

Jogi egyetemi végzettség
KIVÁLÓ szakmai angolnyelv-ismeret, németnyelv-tudás előnyt jelent
Legalább 1 éves ügyvédjelölti tapasztalat nemzetközi jogi irodánál vagy nemzetközi ügyfelekkel is foglalkozó jogi irodánál
Kiváló kommunikációs készség
Határozottság, megbízhatóság, önálló munkavégzésre való képesség
Nagyfokú diszkréció és feddhetetlenség
Amit kínálunk:

Magas csapatszellemben és kiemelkedő szakmai környezetben végzett munka. Nemzetközi jogi irodákhoz mérhető szakmai összetettségű és fajsúlyú ügyek.

Munkavégzés helye: Budapest
Fizetés: Versenyképes

Fényképes angol és magyar nyelvű önéletrajzát a recruitment6401@profession.hu címre várjuk