Frissítő kávé kollagénnel, zöld kávéval és ganodermával

2013. máj. 25.

Fogszakorvos

Polgármesteri Hivatal - Pánd

a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján
pályázatot hirdet
Pánd Községi Fogászat

munkakör betöltésére.
A közalkalmazotti jogviszony időtartama:
határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő
A munkavégzés helye:
Pest megye, 2214 Pánd, Szilassy utca 1/B.
A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:
Pánd és Káva község fogszakorvosi ellátása
Illetmény és juttatások:
Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:
§         Egyetem, Fogszakorvos,
§         Kezdők jelentkezését is várjuk - Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat,
A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
§         Iskolai végzettséget tanusító okiratok másolata, három hónapnál nem régebbi erkülcsi bzonyítvány, szakmai önéletrajz
A munkakör betölthetőségének időpontja:
A munkakör legkorábban 2013. július 1. napjától tölthető be.
A pályázat benyújtásának határideje: 2013. május 30.
A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Major Pálné, Lázók József nyújt, a 0629430240 -os telefonszámon.
A pályázatok benyújtásának módja:
§         Postai úton, a pályázatnak a Polgármesteri Hivatal - Pánd címére történő megküldésével (2214 Pánd, Fő út 84. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: 207/2013. , valamint a munkakör megnevezését: Fogszakorvos.
§         Elektronikus úton Lázók József részére a pandpmh@gmail.com E-mail címen keresztül
§         Személyesen: Lázók József , Pest megye, 2214 Pánd, Fő út 84. .
A pályázat elbírálásának módja, rendje:
Benyújtási határidő lejártát követő 15 nap.
A pályázat elbírálásának határideje: 2013. június 14.
A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje:
§         www.pand.hu - 2013. február 18.
§         Egészségügyi közlöny - 2013. március 29.
A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:
Az állás betölthető közalkalmazottként, vállalkozásban vagy Bt.-ben. Közalkalmazotti jogviszony esetében bérezés Kjt. szerint. Szolgálati lakás igény szerint biztosítható.

A KÖZIGÁLLÁS publikálási időpontja: 2013. február 22.