Frissítő kávé kollagénnel, zöld kávéval és ganodermával

2013. máj. 25.

Senior könyvelő

Az IBV Hungária Kft. nemzetközi hátterű, közel 20 éves múlttal rendelkező, dinamikusan fejlődő vállalat, mely az alábbi munkakör betöltésére keres kollégát, bővülő gazdasági csapatába, Kiskunfélegyházára:

Feladata:

  • Bejövő anyag és költség számlák ellenőrzése (törvényi előírásoknak való megfelelőség, illetve Cég belső szabályzatai szerinti igazolások stb. megfelelőségének ellenőrzése) iktatása és könyvelése
  • Tárgyi eszköz analitikát alátámasztó bizonylatok biztosítása, tárgyi eszköz aktiválás, könyvelés
  • Részvétel a készlet és tárgyi eszköz leltárban és annak előkészítésében
  • Egyéb adók (Rehab., szakképzési stb.) havi szintű elhatárolásának meghatározása és könyvelése
  • Statisztikák elkészítése (pl.: beruházás statisztika, import-export statisztika)
  • Pályázati elszámolásokat alátámasztó nyilvántartások naprakész vezetése
  • Pályázati elszámolási riportok elkészítésében való részvétel
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Részvétel a havi és éves zárásokban, valamint az éves beszámoló elkészítésében
  • A számviteli vezető munkájának segítése
  • A számviteli vezető, illetve könyvelő kollégák helyettesítése
  • Ad hoc riportok készítésében való részvétel
  • Kapcsolattartás az anyavállalattal
  • Új folyamatok, szabályzatok kialakításában való részvétel
  • Új szabályzatok készítése, illetve meglévő szabályzatok aktualizálása
  • Új folyamatok integrált rendszerbe történő leképezésében való részvétel majd ennek tesztelése
  • Integrált vállalatirányítási rendszer használata

Alkalmazási feltételek:

  • Felsőfokú végzettség
  • Mérlegképes könyvelő végzettség (vállalkozási szakon) és érvényes PM regisztráció
  • Számviteli területen eltöltött legalább 3-6 év gyakorlat
  • Számviteli és ügyviteli szoftverek alkalmazásában szerzett gyakorlat
  • MS Office ismeretek magas szintű gyakorlati Excel tudás
  • Aktív német és/vagy angol nyelvtudás (középfok, napi kommunikációhoz)
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés,
  • Dinamizmus, terhelhetőség, alkalmazkodó készség
  • Hatékony munkavégzés egyénileg és csapatban egyaránt
  • Proaktivitás
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság

Előny:

  • Termelő multinacionális vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat
  • SAP ismeret
  • Adózási gyakorlat
  • Rendszerszemlélet

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű, nemzetközi cég
  • Sokrétű, változatos munkakör
  • Fiatal, lendületes csapat
  • Azonnali munkakezdés
  • Bérezés megegyezés szerint

Pozíció területe(i):

  • Pénzügy / Számvitel / Menedzsment
  • Könyvelés

Munkavégzés helye:

Kiskunfélegyháza

Jelentkezni:

A pályázatokat az alábbi címre várjuk: ibv20@profession.hu