Frissítő kávé kollagénnel, zöld kávéval és ganodermával

2013. okt. 13.

Dokumentumkezelő munkatárs

Dokumentumkezelő munkatárs (9-19-32750/PR)

KIZÁRÓLAG MEGVÁLTOZOTT MUNKAKÉPESSÉGŰEK JELENTKEZÉSÉT VÁRJUK.

A munkaerő-kölcsönzési csapatunkba keresünk új munkatársat, 4 órában (rugalmas) az alábbi pozícióba:

DOKUMENTUMKEZELŐ MUNKATÁRS

Feladatok:
- Szkennelés, archiválás
- Anyagok lefűzése
- Általános adminisztrációs feladatok
- Az iratokat tartalmazó mappák szortírozása, helyre rakása
- Munkaügyi anyagok válogatása

Munkavégzés helye:
V. kerület, klimatizált 4. emeleti irodában (lift van)
A munka jellegéből adódóan a feladatok nagyrészt állva végezhetőek.
Esetenként a mappák nehezek lehetnek.

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, akkor jelentkezz a GRAFTON Recruitment Kft. csapatába!

Elvárások:
MEGVÁLTOZOTT MUNKAKÉPESSÉGET IGAZOLÓ ORVOSI SZAKVÉLEMÉNY
- Legalább középfokú végzettség
- Jó monotonitás tűrés
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office alkalmazások)
- Pozitív, kitartó, nyitott személyiség
- Hasonló területen szerzett tapasztalat előny

Munkavégzés helye: Tatabánya

Ha szeretnéd megpályázni a pozíciót, kérlek, küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat a grafton20321@profession.hu e-mail címre.
A tárgy mezőben tűntesd fel: Dokumentumkezelő munkatárs.