Frissítő kávé kollagénnel, zöld kávéval és ganodermával

2013. okt. 12.

Értékesítési asszisztens

Magyarországon működő prémium márkákat forgalmazó kereskedelmi cég (METEOR CEE KFT)keres munkatársat Értékesítési asszisztens munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák:
értékesítési vezető munkájának támogatása értékesítési döntés előkészítő feladatok kapcsolattartás külföldi és belföldi partnerekkel értékesítési adminisztrációs feladatok (statisztikák, ajánlatok, akciós ajánlatok) értékesítési munkatársak munkájának támogatása multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

Az álláshoz tartozó elvárások:
középfokú végzettség minimum középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban szakmai tapasztalat kiváló kommunikációs készség precíz munkavégzés felhasználói szintű számítógépes ismeret (Excel, Word)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent: hasonló területen szerzett tapasztalat saját gépjármű

Munkavégzés helye:
Tárnok Munkaidő: 8 óra
Jelentkezés az állásra: Jelentkezni lehet az alábbi e-mail címen: meteorcee9@profession.hu