Frissítő kávé kollagénnel, zöld kávéval és ganodermával

2013. okt. 12.

Logisztikai munkatárs

A Geodis Calberson Hungaria Kft. a világ több mint 50 országában működő, 30.000 főt foglalkoztató, dinamikusan fejlődő, francia tulajdonú logisztikai szolgáltató vállalat. Budapesti irodánkba keresünk tehetséges és motivált kollégát

Személyiség:
Kiváló kommunikációs készség
Ügyfélközpontúság
Rugalmasság
Kiváló problémamegoldó készség
Az álláshoz tartozó elvárások:
Angol és Spanyol/Francia/Német tárgyalóképes nyelvtudás
Felhasználói szintű Excel tudás
Többműszakos munkarend vállalása

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Főbb feladatok, munkák:
Napi kapcsolattartás az ügyfelekkel és beszállítókkal
Sürgős rendelések kezelése írásban és szóban
Áruk nyomonkövetése
Felmerült problémák és reklamációk kezelése
Rendszeres riportolás
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Logisztikai szakirányú végzettség
Logisztikai területen szerzett gyakorlat
További európai nyelvek ismerete
Amit kínálunk:
Versenyképes fizetés
Stabil nemzetközi logisztikai háttér

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés az állásra: Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, szíveskedjen magyar és angol nyelvű pályázatát az alábbi elérhetőségre elküldeni: geodis153@profession.hu
További információért kérjük, hívja a következő telefonszámot: (+36) 1 880 9326.