Frissítő kávé kollagénnel, zöld kávéval és ganodermával

2013. okt. 12.

Rendezvényszervező

Kommunikációs ügynökség Rendezvényszervező pozícióba keres munkatársat.

Feladatok:
ajánlatkészítés az ügyfelek részére, prezentáció
az igényeknek megfelelően részvétel egyedi ötletek kidolgozásában
költségtervek készítése
rendezvénykoncepciók felépítése, az elfogadott javaslat megvalósítása
alvállalkozók felkutatása és kiválasztása
a rendezvények teljes körű megszervezése, lebonyolítása
projektmenedzsment
folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel és az alvállalkozókkal

Szakmai elvárások:
legalább 3 éves rendezvényszervezői tapasztalat
rendezvényszervező ügynökségnél szerzett gyakorlat
gyakorlat ügyfelekkel és alvállalkozókkal való kapcsolattartásban
egyetemi / főiskolai gazdasági / kommunikációs diploma
tárgyaló- és prezentációképes angol nyelvtudás

Személyes elvárások:
precíz, megbízható
kreatív, innovatív, nyitott az új feladatok ellátására
szakmája iránt elkötelezett
határozott, dinamikus személyiség
képes a határidők betartására és betartatására
együttműködő, csapatjátékos
önálló munkavégzésre alkalmas

Munkavégzés helye: Budapest

A pályázatokat a fizetési igény megjelölésével a next2483@profession.hu címre várjuk.
Jelige: Rendezvényszervező